NÁPOJE A UCHOVANIE POTRAVÍN

NÁPOJE A UCHOVANIE POTRAVÍN

Aktívne filtre

DeLonghi Coffee Selezione 1kg

0 Recenzie
Cena 23,50 €

Zrnková káva so zložením : 70% arabica, 30% robusta (pôvodom z Indie, Brazílie, Kolumbie, Guatemaly, Etiópie, Konga, Jávy). Táto zmes vybraná z najprestížnejších odrôd má vynikajúce telo zrna, intenzívnu vôňu s ovocnými a kvetinovými tónmi a výraznú kyslosť. Dochuť je intenzívna, ale sladká, s tónmi čerstvého ovocia a náznakom kakaa.

DeLonghi Crema 100%ARABICA 1kg

0 Recenzie
Cena 23,90 €

Směs 100% arabiky s překvapivě vyváženou sladkostí a jemností, ale také silnou strukturou a skvělou chutí. Aromatické tóny etiopských a indických zrn v kombinaci s vůní brazilských zrn dávají vzniknout kávě s intenzivní a aromatickou dochutí.

Laica Bi-Flux Cartridge 6ks

0 Recenzie
Cena 27,90 €

Filtre novej generácie Laica BI-Flux využívajú ojedinelú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia ako klasické filtre. Všetky filtre Laica sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívny kontrolou. Každý filter možno spätne sledovať až do okamihu výroby.
 

Elektrická vákuová pumpa Gastro ( BPV300) , určená na profesionálne použitie pre GASTRO vákuové nádoby zn. STATUS napr. v reštauráciách, pizzeriách, v profesionálnych kuchyniach, školských jedálňach a iných stravovacích zariadeniach, kde sa používajú čerstvé potraviny.
Používanie elektrického vákuového čerpadla je jednoduché a efektívne. Umožňuje skladovať jedlo úplne prirodzeným a zdravším spôsobom, pričom jedlo zostáva dlhšie čerstvé a vy tak ušetríte čas a peniaze.
 

Status 199102 + škrabka

0 Recenzie
Cena 19,89 €
Život je o maličkostiach. Pripravte si čerstvý džús alebo špeciálny smootihie už večer, odložte ho do vákuovacieho džbánu a ráno si bez príprav vychutnajte Váš nápoj.

Ariete 617 Yogurella

0 Recenzie
Cena 23,80 €
Jogurtovač so 7 sklenenými nádobami a kapacitou 1,3 litra umožňuje vyrobiť 7 rôznych príchutí jogurtu iba za 12 hodín.

•    Výkon 20 W
•    Tlačidlo vypnutia/zapnutia
•    Celková kapacita 1,3 litra
•    7 pohárov so závitovým vekom
•    Pripraví jogurt za 10-12 hodín
•    Jednoducho sa rozoberá a čistí

Ariete B-Dry 616

0 Recenzie
Cena 54,90 €

Ariete B-Dry je sušička potravín, ktorá zaisťuje odparovanie vody pri zachovaní úrovne minerálnych látok a vitamínov v potravinách a to vďaka rovnomernému rozloženiu tepla.

Laica VT3119

0 Recenzie
Cena 117,90 €

Vákuovačka potravín LAICA je určená pre užívateľov, ktorí ocenia jednoduchosť, kvalitu uložených potravín a denné vákuové balenie menšieho množstva jedla.

Status 160030

0 Recenzie
Cena 8,90 €
Určené na vákuové utesnenie nápoja vo fľašiach napr. víno, džúsy, čerstvo vylisované šťavy a iné nápoje. Pri vákuovom uskladnení nápojov sa predlžuje ich skladovateľnosť, sviežosť a chuť.

Status Status zátky na víno, 178520

0 Recenzie
Cena 29,89 €
Súprava je určená pre profesionálov ako sú someliéri, výrobcovia vína a barmani vo vínnych baroch, kde je denne otvorených veľa fliaš. Vďaka vákuovému skladovaniu je proces oxidácie vo víne pomalší a víno si zachováva svoju kvalitu niekoľko dní alebo dlhšie.

Status Elektrická vákuová pumpa BPV300

0 Recenzie
Cena 105,90 €
Elektrická vákuová pumpa BPV300, určená na profesionálne použitie pre GASTRO vákuové nádoby zn. STATUS napr. v reštauráciách, pizzeriách, v profesionálnych kuchyniach, školských jedálňach a iných stravovacích zariadeniach, kde sa používajú čerstvé potraviny.

Filtre novej generácie Laica BI-Flux využívajú jedinečnú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia ako klasické filtre. Všetky filtre Laica sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívnou kontrolou. Každý filter je možné spätne sledovať až do okamžiku výroby.

Laica filter Germ-Stop

0 Recenzie
Cena 9,90 €

Laica sa neustále snaží o vývoj produktov, ktoré môžu vylepšiť život spotrebiteľov. Z túžby vyvinúť vysoko kvalitný filter, ktorý redukuje baktérie, obsiahnuté v pitnej vode, vznikol filter LAICA Germ-StopTM. Kanvica je určená pre ľudí s problematickým zdrojom vody, pre chatárov, záhradkárov, turistov...

Laica Filtračná kanvica Predator UFSAC

0 Recenzie
Cena 42,90 €

Laica se neustále snaží o vývoj produktov, ktoré môžu vylepšiť život spotrebiteľom. Z túžby vyvinúť vysoko kvalitný filter, ktorý redukuje baktérie, obsiahnuté v pitnej vode, vznikol filter LAICA Germ-StopTM. Filter je možné využiť vo všetkých krajinách sveta, kde je na dennom poriadku nedostatočná kvalita vody z kohútika. Kanvica Predátor využívá kombinovanú technológiu filtra Bi-flux a Germ-Stop.

Laica VT3509

0 Recenzie
Cena 10,90 €

Špeciálne vakuovacie rolky pre dlhodobé uskladnenie všetkých potravín. Rolky sú umývateľné a opakovane použiteľné. Sú vhodné pre všetky vakuovačky LAICA a bežné vakuovacie zariadenia. Predĺžia životnosť potravín až 5x.

Laica VT3500

0 Recenzie
Cena 16,90 €

Špeciálne vakuovacie sáčky pre dlhodobé uskladnenie všetkých potravín. Sáčky sú umývateľné a opakovane použiteľné. Sú vhodné pre všetky vakuovačky LAICA a bežné vakuovacie zariadenia. Predĺžia životnosť potravín až 5x.