NÁPOJE A UCHOVANIE POTRAVÍN

NÁPOJE A UCHOVANIE POTRAVÍN

Aktívne filtre

Status 199102 + škrabka

0 Recenzie
Cena 19,90 €
Život je o maličkostiach. Pripravte si čerstvý džús alebo špeciálny smootihie už večer, odložte ho do vákuovacieho džbánu a ráno si bez príprav vychutnajte Váš nápoj.

Ariete Centrika Slow Juicer Metal 177

0 Recenzie
Cena 139,00 €
Výhodou odšťavovača Ariete 177 je inovatívna technológia pomalej, studenej extrakcie, vďaka ktorej zostávajú živiny z ovocia a zeleniny bezo zmeny, pretože prebieha bez stláčania iba pomalým otáčaním. Odšťavovač Ariete 177 zaručuje, že získate až o 30% viac šťavy, než z bežného odšťavovača.

Ariete 616

0 Recenzie
Cena 44,99 €
Ariete B-Dry je sušička potravín, ktorá zaisťuje odparovanie vody pri zachovaní úrovne minerálnych látok a vitamínov v potravinách a to vďaka rovnomernému rozloženiu tepla.

Laica VT3119

0 Recenzie
Cena 109,00 €
Vákuovačka potravín LAICA je určená pre užívateľov, ktorí ocenia jednoduchosť, kvalitu uložených potravín a denné vákuové balenie menšieho množstva jedla.

Status 160030

0 Recenzie
Cena 8,90 €
Určené na vákuové utesnenie nápoja vo fľašiach napr. víno, džúsy, čerstvo vylisované šťavy a iné nápoje. Pri vákuovom uskladnení nápojov sa predlžuje ich skladovateľnosť, sviežosť a chuť.

Status 160036

0 Recenzie
Cena 13,90 €
Súprava vákuových zátok a kolíkov určených na vákuové utesnenie nápojov vo fľašiach a potravín v nádobách používaných na konzervovanie.

Status Status 178520

0 Recenzie
Cena 29,90 €
Súprava je určená pre profesionálov ako sú someliéri, výrobcovia vína a barmani vo vínnych baroch, kde je denne otvorených veľa fliaš. Vďaka vákuovému skladovaniu je proces oxidácie vo víne pomalší a víno si zachováva svoju kvalitu niekoľko dní alebo dlhšie.

Status Elektrická vákuová pumpa BPV300

0 Recenzie
Cena 109,00 €
Elektrická vákuová pumpa BPV300, určená na profesionálne použitie pre GASTRO vákuové nádoby zn. STATUS napr. v reštauráciách, pizzeriách, v profesionálnych kuchyniach, školských jedálňach a iných stravovacích zariadeniach, kde sa používajú čerstvé potraviny.
Filtre novej generácie Laica BI-Flux využívajú jedinečnú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia ako klasické filtre. Všetky filtre Laica sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívnou kontrolou. Každý filter je možné spätne sledovať až do okamžiku výroby.

Laica filter Germ-Stop

0 Recenzie
Cena 9,90 €
Laica sa neustále snaží o vývoj produktov, ktoré môžu vylepšiť život spotrebiteľov. Z túžby vyvinúť vysoko kvalitný filter, ktorý redukuje baktérie, obsiahnuté v pitnej vode, vznikol filter LAICA Germ-StopTM. Kanvica je určená pre ľudí s problematickým zdrojom vody, pre chatárov, záhradkárov, turistov...

Laica Filtračná kanvica Predator UFSAC

0 Recenzie
Cena 36,90 €
Laica se neustále snaží o vývoj produktov, ktoré môžu vylepšiť život spotrebiteľom. Z túžby vyvinúť vysoko kvalitný filter, ktorý redukuje baktérie, obsiahnuté v pitnej vode, vznikol filter LAICA Germ-StopTM. Filter je možné využiť vo všetkých krajinách sveta, kde je na dennom poriadku nedostatočná kvalita vody z kohútika. Kanvica Predátor využívá kombinovanú technológiu filtra Bi-flux a Germ-Stop.

Laica VT3509

0 Recenzie
Cena 9,90 €
Špeciálne vakuovacie rolky pre dlhodobé uskladnenie všetkých potravín. Rolky sú umývateľné a opakovane použiteľné. Sú vhodné pre všetky vakuovačky LAICA a bežné vakuovacie zariadenia. Predĺžia životnosť potravín až 5x.

Laica VT3500

0 Recenzie
Cena 10,90 €
Špeciálne vakuovacie sáčky pre dlhodobé uskladnenie všetkých potravín. Sáčky sú umývateľné a opakovane použiteľné. Sú vhodné pre všetky vakuovačky LAICA a bežné vakuovacie zariadenia. Predĺžia životnosť potravín až 5x.
Russell Hobbs Clarity rýchlovarná kanvica 20760-57
  • Akcia!
  • -23,00 €

Russell Hobbs Clarity rýchlovarná kanvica 20760-57

0 Recenzie
Cena 51,99 € Základná cena 74,99 €
Naša prémiová kolekcia Clarity sa vyznačuje štýlom a elegantným vypracovaním spracovaného skla. To všetko v kombinácii s inovatívnou technológiou zabezpečuje, že váš čaj, káva a hrianka budú chutiť presne tak, ako ich máte radi.

Pre Váš pohodlný nákup využívame súbory Cookies. Prehliadaním mobilpartner.sk vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.