Filtrovať podľa
Značka
zobraziť viac... menej
Cena
Zariadenia :
Farba
zobraziť viac... menej
Farba :
Tags
zobraziť viac... menej
Filter

ELEKTRO

ELEKTRO

ZELMER ZMM2851B
  • Novinka

ZELMER ZMM2851B

0 Recenzie
Cena 74,90 €

Mlynček značky Zelmer si zaslúži zvláštnu pozornosť práve kvôli kvalitnej kovovej mlecej komore, ktorá predstavuje srdce celého prístroja.

ZELMER ZPR2600 Gril

0 Recenzie
Cena 155,90 €

Elektrický gril Zelmer ZPR2600 –to je jednoduché grilovanie. Je vybavený 6 automatickými programami. Pomocou nich si jednoduchým spôsobom môžete pripraviť hamburger, kuracie mäso, sendvič, klobásu, mäso a ryby. Pomocou farebných svetelných ukazovateľov budete vedieť, v akej fáze programu je príprava vášho jedla. Ak dávate prednosť rybám, alebo krvavému prípadne vyprážanému mäsu, potom máte k dispozícii 4 stupne vyprážania. Elektronické ovládanie sa postará o to, aby bolo jedlo pripravené presne tak, ako sa vám páči. Ak máte svoj štýl a recept môžete použiť manuálny režim. Potom sa rozhodnete, na ako dlho zapnete ohrev grilu. Niekedy môžete zabudnúť vopred vybrať jedlo z mrazničky. Vďaka funkcii rozm

- Rozmery (mm):173x70x30<br />- Maximálna teplota: 45 stupňov Celzia<br />- Životnosť: 12-24 mesiacov<br />- Údržba: čistenie povrchu každé 3 mesiace.<br />- Max. Odporúčaný prietok 6000 l / h<br />- Vložka filtra na vodu vhodná pre vodné filtre HYDRA<br />- Plastové sitko filtračnej vložky je možné vyčistiť pod tečúcou vodou.<br /><br />

Atlas filtri Mechanická vložka 5mcr

0 Recenzie
Cena 4,40 €
Jednorázová vložka na zachytenie mechanických nečistôt väčších ako 5 mcr sa používa ako základná ochrana vodovodného systému a všetkých pripojených spotrebičov .                 <br />V prípade väčšieho znečistenia, alebo väčších nárokov na kvalitu čisten - Vhodná pre pitnú vodu.<br />- Veľkosť zachytávaných častíc: 5mcr<br />- Životnosť: 3-6 mesiacov v závislosti od obsahu nečistôt vo vode bez údržby.<br />- Max prietok (l/h): 2000<br />- Rozmery (mm): 250x61x28<br />- Max.teplota 45°C.

Homedics AP-T40WT

0 Recenzie
Cena 172,00 €

S 360° HEPA filtráciou, ktorá odstraňuje 99,97 % vzdušných baktérií a alergénov, HoMedics 5v1 TotalClean Air Purifier pomáha vám a vašej rodine ľahšie dýchať . Nielenže HEPA filtračný systém zabíja baktérie a vírusy už od veľkosti 0,3 mikrónu, ale odstraňuje aj pachyi a vydrží 5-krát dlhšie ako bežný filter. S 3 rýchlosťami, nočným režimom pre neprerušované používanie počas spánku sa môžete spoľahnúť na to, že 5 komponentov v čističke vám zanechá čistejší a sviežejšie voňajúci domov.

Homedics AP-T30WT

0 Recenzie
Cena 135,00 €

S 360° filtračným systémom HEPA, ktorý odstraňuje 99,97 % vzdušných baktérií a alergénov, je čistička vzduchu HoMedics 5v1 TotalClean ideálna pre ľudí s astmou, alergiami, alebo citlivými na kvalitu vzduchu. Táto tichá čistička vzduchu sa postará o pretrvávajúce pachy a zároveň zabíja mikróby, baktérie a vírusy. S 5 stupňovou filtráciou vzduchu : Pre-filter, HEPA filter, uhlíkový filter, UV-C technológia a voliteľný ionizátor vám zaručí sviežejší vzduch v akomkoľvek obytnom priestore. Vhodné do miestnosti do 17,2 m² so zárukou 3 roky.