POČÍTAČ A KANCELÁRIA

POČÍTAČ A KANCELÁRIA

Aktívne filtre

Samsung PowerA Moga XP5-X Plus

0 Recenzie
Cena 99,00 €
Skladom v Martine
Doručenie ZAJTRA
Osobný odber možný

Ovládač MOGA XP5-X Plus Bluetooth prináša univerzálnosť súčasného aj budúceho hrania hier v mobilnom zariadení s Androidom, tablete alebo PC, a to kdekoľvek a presne podľa vašich predstáv. Hrajte hry pre Xbox z cloudu s dobre známym ovládačom v štýle Xbox. Zahŕňa odpojiteľný držiak telefónu, integrovaný Power Bank a mapovateľné tlačidlá na rozšírené hranie hier vrátane káblov na nabíjanie alebo hranie v káblovom režime.

Media-Tech Microscope USB 500x MT4096

0 Recenzie
Cena 24,99 €
Univerzálny digitálny mikroskop je skvelý nástroj so širokou škálou možností využitia. Stačí pripojiť cez USB k počítaču a na monitore už vidíte náhľad. Pre lepší vizuálny efekt je mikroskop vybavený 8 nastaviteľnými jasnými LED diódami.

Media-Tech Endoscope USB MT4095

0 Recenzie
Cena 17,99 €
MT4095 je univerzálny USB endoskop pre kontrolu ťažko dostupných miest. Pomocou 5m dlhého flexibilného kábla môžete malú kameru umiestniť do akejkoľvek neprístupnej oblasti, aby ste získali pohľad na svojom monitore či telefóne.

Media-Tech MT5005

0 Recenzie
Cena 5,99 €
Bluetooth Nano Stick je veľmi malé zariadenie, určené na bezdrôtovú komunikáciu medzi počítačom a zariadením vybaveným týmto typom protokolu (mobilné telefóny, palmtopy, digitálne fotoaparáty, skenery, tlačiarne, klávesnice)

Media-Tech Corsair II

0 Recenzie
Cena 11,00 €
Ktokoľvek, kto niekedy hral počítačovú hru, vie že v ceste za víťazstvom nie sú potrebné len znalosti ale i presné zariadenia. MediaTech by Vám rád predstavil zaujímavy gamepad pre PC a PlayStation 3.