Puzdrá

Puzdrá

Odolný a spoľahlivý
Vezmite si svoj tablet bez obáv von. S týmto krytom, vyrobeným v súlade s vojenským štandardom odolnosti (MIL-STD 810G-516.7), bude vaše zariadenie spoľahlivo chránené pred drobnými pádmi a nárazmi na cestách.

Stabilný stojan, pohodlné držanie
Vďaka vstavanému stojanu na zadnej strane puzdra môžete obsah na tablete sledovať v režime na šírku. Funguje tiež ako rukoväť na prenášanie, takže sa môžete spoľahnúť na stabilný úchop.

Majte svoje pero S Pen v bezpečí a neustále poruke
Vstavaný držiak pera S Pen je praktický doplnok, s ktorého pomocou budete mať svoj praktický stylus poruke a ľahko prístupný, kedykoľvek ho budete potrebovať.


Kompatibilné zariadenia Galaxy Tab S9 FE 
Rozmery (Š x V x H)  174,5 × 263 × 21,2 mm 
Hmotnosť 267 g

Prenosná taška pre 5" a 6" displeje

0 Recenzie
Cena 25,90 €

Popis produktu:  

Part. No. 010-12101-01

Taška je určená na ukladanie a ochranu vášho zariadenia nüvi, Drive alebo zumo vrátane napájacieho kábla, nabíjačky a montážnych držiakov! Taška je vyrobená z odolného nylónu a obsahuje dve prehriadky uzatvárateľné na zips. Uložené vo svojom vlastnom priestore, bude vaše zariadenie chránené pred poškriabaním zatiaľ čo druhá časť môže byť použitá pre uloženie káblov a držiakov. Kompatibilné s 4.3", 5.0" a 6.0" zariadeniami nüvi, Drive alebo zumo.

Rozmery balenia, ŠxVxH:  7.1 x 10.9 x 18.5 cm
Hmotnosť balenia:  127.6 g