Filtrovať

KUCHYŇA

KUCHYŇA

Aktívne filtre

DeLonghi DLSC200 EcoDecalk mini
  • Novinka

DeLonghi DLSC200 EcoDecalk mini

0 Recenzie
Cena 7,90 €
Eco Decalk je nový odvápňovací prostriedok De´Longhi. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby bol 100% ekologicky neškodný a zároveň ešte účinnejší v boji proti vodnému kameňu vo vnútri kávovarov.

DeLonghi Coffee Selezione 1kg

0 Recenzie
Cena 23,90 €

Zrnková káva so zložením : 70% arabica, 30% robusta (pôvodom z Indie, Brazílie, Kolumbie, Guatemaly, Etiópie, Konga, Jávy). Táto zmes vybraná z najprestížnejších odrôd má vynikajúce telo zrna, intenzívnu vôňu s ovocnými a kvetinovými tónmi a výraznú kyslosť. Dochuť je intenzívna, ale sladká, s tónmi čerstvého ovocia a náznakom kakaa.

ZELMER ZHM1650 Vario

0 Recenzie
Cena 31,90 €

Mixér Zelmer ZHM1650 vám pomôže pri príprave koláčov, mixovaní rôznych ingrediencií alebo krémov. Má pevné púzdro, vďaka ktorému bude slúžiť roky. Disponuje 5 rýchlostnými stupňami a funkciou turbo, ktorá vám pomôže namiešať aj tvrdohlavejšie produkty. Výkon 400 W umožní dlhú a efektívnu prácu pri vysokých otáčkach.

ZELMER ZHB4752 Vario

0 Recenzie
Cena 89,90 €

Tyčový mixér Zelmer ZHB4752 na sekanie zeleniny, ovocia a prípravu krémových polievok, alebo smoothies. Dodáva sa s praktickou nádobou, do ktorej môžete vložiť požadované suroviny bez strachu z postriekania.  Mixér je vybavený kovovou nohou, vďaka čomu je jeho používanie maximálne praktické. Pre rýchlejšiu prípravu surovín je k dispozícii režim Turbo.

ZELMER ZHB4652 Vario

0 Recenzie
Cena 79,90 €

Výkonný motor splní tie najvyššie kuchynské požiadavky. Ergonomický tvar zaisťuje optimálne umiestnenie v ruke. Špeciálny tvar mixovacej hlavy zabraňuje špliechaniu jedla. Čistenie po použití je veľmi jednoduché, pretože základňu a čepele možno ľahko vybrať a umyť. Tyčový mixér ZHB4652 Vario je skvelým riešením pre zaneprázdnených ľudí, ktorí majú radi čerstvo pripravené jedlá. Príprava polievok, sorbetov, šejkov či iných nápojov bude jednoduchá a príjemná vďaka motoru s výkonom 1400 W a tlačidlu TURBO.

 

DeLonghi Crema 100%ARABICA 1kg

0 Recenzie
Cena 23,90 €

Směs 100% arabiky s překvapivě vyváženou sladkostí a jemností, ale také silnou strukturou a skvělou chutí. Aromatické tóny etiopských a indických zrn v kombinaci s vůní brazilských zrn dávají vzniknout kávě s intenzivní a aromatickou dochutí.

DeLonghi DLSC200 EcoDecalk mini

0 Recenzie
Cena 9,99 €
Eco Decalk je nový odvápňovací prostriedok De´Longhi. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby bol 100% ekologicky neškodný a zároveň ešte účinnejší v boji proti vodnému kameňu vo vnútri kávovarov.
Elegantný retro kopulovitý tvar, celokovové vyhotovenie s chromovanými detailmi a plastovou rúčkou jemnou na dotyk .Príkon 2000W, objem 1,7lt, skrytá špirála, 360° otočná základňa, indikátor úrovne vody v kanvici, steny bezpečné na dotyk, vnútorný odnímateľný odvápňovací filter. Rýchlovarná kanvica Vintage privedie k varu vodu v niekoľkých málo minútach.

Laica Bi-Flux Cartridge 6ks

0 Recenzie
Cena 27,90 €

Filtre novej generácie Laica BI-Flux využívajú ojedinelú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia ako klasické filtre. Všetky filtre Laica sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívny kontrolou. Každý filter možno spätne sledovať až do okamihu výroby.
 

Dostupnosť   
 - Skladom v Martine 
 - Osobný odber IHNEĎ
 - Doručenie ZAJTRA
 - Záruka 24 mesiacov

Xiaomi Mi Smart Air Fryer (3,5 L) EU - horkovzdušná fritéza s objemom 3,5 l. 360° cirkulácia horúceho vzduchu pre rovnomerné rozloženie teploty, režimy 40-200 °C, viac ako 100 receptov v aplikácii Mi Home, plánovanie a ovládanie cez mobilnú aplikáciu, displej OLED, hlasové ovládanie cez Google Assistant a Amazon Alexa, vyberateľný nepriľnavý kôš s možnosťou čistenia v umývačke.