PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

Aktívne filtre

Media-Tech Active Band Temperature MT866
  • Novinka

Media-Tech Active Band Temperature MT866

0 Recenzie
Cena 32,99 €
Media-Tech predstavuje multifunkčné inteligentný náramok. Moderná metóda merania telesnej teploty.
Vďaka inovatívnym systémom merania môžete sledovať svoje aktivity po celý deň. Výdrž batérie je 6 dní pri bežnom používaní a až 15 dní v pohotovostnom režime!

Stualarm 52sfa004

0 Recenzie
Cena 139,00 €

Adaptér slúži na použitie originálneho diaľkového ovládania na volante na ovládanie dodatočne namontovaného autorádia s konektorom ISO vo vozidlách Fiat / Citroën / Opel / Peugeot s autorádiom VDO OEM a konektorom Mini ISO. Adaptér podporuje aj tlačidlá na volante na ovládanie súpravy hands-free v autorádiách, ktoré túto funkciu umožňujú (Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer a Zenec). Adaptér zároveň vysiela analógové signály zo zbernice Can-Bus: signál zapaľovania, osvetlenia, spiatočky, ručnej brzdy a rýchlosti.

V závislosti od typu autorádia (Blaupunkt, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Alpine, Parrot Asteroid a čínske autorádiá s ovládaním na volante) si musíte objednať kábel 52kab pre adaptér.

Media-Tech Tower RingLight MT5541

0 Recenzie
Cena 32,99 €

Výkonné  LED TOWER RINGLIGHT MT5541  je kruhové svietidlo vrátane sady statívov (max. 1,6 ma výška min. 19 cm).Lampa je vhodná pre domáce aj profesionálne použitie - v kozmetických salónoch alebo fotoateliéroch.Vďaka svojmu kruhovému tvaru lampa osvetlí objekt presne a rovnomerne.

Varta Outdoor Sports L20

0 Recenzie
Cena 33,49 €

Mimoriadne robustný a jasný LED lampáš pre dokonalú zábavu vonku. 3 wattová vysoko výkonná LED dióda s 330 lúmenmi pre bezkonkurenčné jasné osvetlenie.Stmievateľné a príjemné teplé biele svetlo. Integrovaná rukoväť na vrchu a háčik v spodnej časti žiarovk